MENÜ

Ajandalar

Promosyon Baskılı Ajanda

Ajanda, yoğun iş temposunda iş insanlarının programlarını kolay takip edilmesini sağlayan tarihlerin yazılı olduğu defter çeşitidir. Her yıla özel olarak yeniden tasarlanır. Ajandaların içersinde günlük veya haftalık düzenlenmiş programlar tarihleriyle birlikte yer alır.
Toplantı, randevu yada yapılacak işleri kontrol etmek ve yazılı bir şekilde not tutmak isteyen kişiler ajandalardan yararlanır, bu sayede yapılacak işler daha sistematik bir şekilde takip edilmiş olur. Her ne kadar gelişen teknolojiler sayesinde notlarımızı bilgisayara, tabletlere yada akıllı telefonlara kaydetmeye başlamış olsakta ajandalar hiç bir zaman önemini kaybetmemiştir.

Promosyon Ajanda Modelleri

Promosyon ajanda, firmaların kendi logolarıyla özel tasarlanabilir. Firmalar promosyon ajanda modellerinden istedikleri ile kendi şirketlerinin logosuyla birlikte firmalarını temsil etmiş olurlar. Ajandalara termo deri üzerine en çok tercih edilen sıcak-gofre baskı tekniğiyle firma bilgilerinizin baskıları yapılır, renkli baskı istenirse UV yada tampon baskı tekniği uygulanır. Promosyon ajandalar yılbaşı döneminde çok fazla tercih edilmektedir. Promosyon ajanda modelleri ile ilgili bilgi almak için müşteri tamsilcilerimiz size ücretsiz yardımcı olacaktır.

Promosyon Ajanda Fiyatları

Promosyon ajanda fiyatını belirlemek için seçeceğiniz model ve uygulanacak baskı tekniklerine karar verildikten sonra belirlenir. Bunun yanı sıra kalite de fiyatı etkiler bir çok kalitede ajanda vardır, firmalar isimlerini bastıracakları için kaliteye önem verirler ve bizim vizyonumuz da müşterilerimize her zaman memnun kalacakları isimlerinin kaliteli ürünlerde olması için en iyisini yapmaktır. Promosyon ajanda için fiyat teklifi almak isterseniz info@promosyonline.com adresimize mail atmanız yeterli olacaktır.

 

Ürünlerimiz hakkında ücretsiz bilgi ister misiniz?