MENÜ

Anahtarlık

Promosyon Anahtarlık

Promosyon anahtarlıklar günlük hayatımızda oldukça önemli yere sahiptir. İş ve özel yaşantımızda sıklıkla kullandığımız ve hemen hepimizin cebinde ya da çantasında bulunan anahtarlıklar, firmaların en çok rağbet gösterdiği promosyon ürünlerdendir.

Her türlü amaca, ihtiyaca, zevke, yaşa hatta cinsiyete göre promosyon anahtarlıklar bulmak mümkündür. Promosyon anahtarlık model seçimi firmaların imajını da belirler. Bu nedenle anahtarlık seçimi son derece önemlidir.

Promosyon Anahtarlık Çeşitleri

Üretildikleri malzemeye göre; metal anahtarlık, deri anahtarlık, plastik anahtarlık, purjör anahtarlık, silikon anahtarlık, kauçuk anahtarlık, akrilik anahtarlık, özel imalat anahtarlık şeklinde gruplamak mümkündür.

Metal promosyon anahtarlıklar genellikle lazer baskı ile, plastik promosyon anahtarlıklar ise tampon ya da UV baskı ile kullanılmaktadır.

Promosyon Anahtarlık Fiyatları

Promosyon anahtarlık fiyatları, anahtarlık modeline, malzemesine türüne, baskı tekniğine, sipariş miktarına hatta ürünün rengine bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Firmamız, promosyon anahtarlık konusunda; optimum ürün, kaliteli baskı, hızlı teslimat, uygun fiyat anlayışı ile hareket etmektedir. Siparişleriniz için Promosyonline ile görüşmeden kararınızı vermeyin.

Ürünlerimiz hakkında ücretsiz bilgi ister misiniz?