MENÜ

Termos ve Bardaklar

Promosyon Termos

Termoslar, içlerine konan içeceğin ısısını uzun süre muhafaza etmeye yarayan, ısı yalıtımlı tutucu kaplardır. Hem sıcak hem de soğuk ürünlerin ısısının korunması için özel olarak tasarlanmıştır. Termoslar, soğuk günlerde bile yiyecek ve içeceklerinizi mükemmel sıcaklıkta tutarken, ofiste veya okulda markanızın tanıtımını yapacaktır.

Promosyon termos ve muglar, markanızı uzun yıllar göz önünde tutmanın en uygun yoludur. Özel termoslarımız her zevk, bütçe ve amaca uygun; çeşitli renk, büyüklük ve şekil seçeneklerine sahiptir, bu nedenle markanız için en uygun ürünü bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca promosyon termos ve muglarımız, logonuz veya özel çizimlerinizle kişiselleştirilebilir. Bu da promosyon mug ve termosları işletmenizi tanıtmanın mükemmel bir yolu haline getirir.

Promosyon termos ihtiyaçlarınız için en iyi seçenekler burada!

Aralarından seçim yapabileceğiniz elliden fazla promosyon termos ve bardak seçeneğimizle en uygun ürünü bulmanın zorluğunu ortadan kaldırıyoruz!

Promosyon termoslar için en uygun baskı yöntemi lazer markalamadır. Lazer baskı yönteminde; bir markanın logosunu, adını veya mesajını her şişenin çeliğine kazımak için lazer teknolojisini kullanır, bu nedenle baskının aşınması veya kazınması mümkün değildir.

Promosyonline’dan termos ve mug siparişi vermek kolay ve uygun maliyetlidir, bu yüzden beklemeyin, siparişinizi bugün verin!

Ürünlerimiz hakkında ücretsiz bilgi ister misiniz?