MENÜ

Teknolojik Ürünler

Promosyon Teknolojik Ürünler

Promosyon teknolojik ürünler ektisi çok fazla olan ürünlerden biridir. Teknolojinin hayatımızda yeri oldukça önemlidir, firmalar müşterilerine ilgisini çekebilecek promosyon teknolojik ürünler verebilirler. Tekonojinin geçmişten bugüne kadar bir çok önemli katkıları olmuştur, eğitime, bilime, sanata, sanayiye ve ticarete yönelik etkileri vardır bu nedenle teknolojik ürünlerde o kadar etkilidir. Teknolojik ürünler kendi içersinde bir çok geniş seçeneğe sahiptir bunlardan bazıları standlı şarj aleti, hoparlör, kulaklık, wireless mouse pad, araç şarj kiti, mikro usb kablolar özellikle Android, Type-C ve İos girişi bulunanlar.

Promosyon teknolojik ürünler kişiden kişiye değişiklik gösterebilir, örneğin taşımacılık yapan ya da özel aracıyla seyahat eden müşterilerinize araç şarj kiti, masa başı çalışan müşterilerinize wireless mouse pad ile kurumsal kimliğinizin ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu nedenle potansiyelli müşterilerinizle promosyon teknolojik ürünü paylaşırsanız marka değerinize ne kadar önem verdiğinizi gösterme fırsatı bulup müşterinizle bağınızı kuvvetlendirebilirsiniz.

Promosyon Teknolojik Ürün Modelleri

Teknolojik ürünler her kitlenin zevkine ve beğenisine uygundur. Oldukça geniş yelpazesi bulunan kategoridir, en çok tercih edilenler wireless powerbank, kulaklık, powerbank organizer ve standlı wireless şarj cihazlarıdır.

Promosyon Teknolojik Ürün Fiyatları

Teknolojik ürünler grubunda fiyatlar seçilecek ürüne, adetine, özelliklerine göre belirlenmektedir. Teknolojik ürünlerde firmalar müşteri portföyüne göre fiyat aralığı belirledikten sonra ürünleri seçip üzerine kurumsal kimliklerini, logolarının baskısını yaptırıp promosyon teknolojik ürün hediye edebilirler. Standartlarını yüksek tutan firmaların seçeceği teknolojik ürün çok önemlidir bu rakipleriyle arasındaki farklı göstermesini sağlar. Promosyon teknolojik ürünleriyle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz satış temsilcilerimiz her zaman yanınızda olacaktır.