MENÜ

Kalemler

Promosyon Kalem

Promosyon kalem sektörün en çok satan ürünleri arasında yer almaktadır. Yapılan her promosyon amaçlı faaliyetin bir parçası sayılan bu ürün grubu hem farklı fiyat ve model seçeneklerinin olması hem de genel ihtiyaç ürünü olmasından dolayı çok fazla tercih edilmektedir.

Promosyon kalemler, metal tükenmez kalem ve plastik tükenmez kalem olarak iki ana başlık altında incelenebilir. Son yıllarda farklı özelliklere sahip promosyon kalemler de satışa sunulmaktadır. Dokunmatik ekran kalemi ve ışıklı kalem seçenekleri yeni ürün grupları arasında en fazla tercih edilen ürünlerdir.

Farklı baskı seçenekleri bu promosyon ürününün tamamen kurumsal kimliğiniz ile uygun hale gelmesini sağlamaktadır. Metal promosyon kalem çeşitleri üzerine en çok lazer baskı tercih edilmektedir. Promosyon plastik kalem seçeneğinde ise renkli logo baskıları ürünü tamamen kurumsal kimliğiniz ile uyumlu hale getirmektedir.

Promosyon ürünlerine son yıllarda olan ilgi artışı ile kalem grubundaki ürünlere de olan ilgi artmıştır. Her türlü fuar, tanıtım çalışması, açılış ve organizasyon çerçevesinde kullanılabilen bu ürün artık sektörün vazgeçilmezleri arasındadır.

Promosyon kalem, farklı fiyat aralıkları ile de dikkat çekmektedir. Her lansman çalışmasına uygun bir bütçede kalem seçme imkanınız bulunmaktadır. Çalışmalarınıza renk katacak bu promosyon ürünü farklı renk ve model seçenekleri ile de internet sitemizde sizlerle buluşmaktadır.

Seçeceğiniz kalem üzerine uygulanacak kurumsal kimlik çalışmanız ürünü çok daha şık ve firma konseptiniz ile uyumlu hale getirecektir. Bu sayede müşterilerinizin beğenisini kazanacak şık ve kaliteli bir ürüne sahip olabileceksiniz.

Promosyon ürünleri ile ilgili olarak gerek model seçimi gerekse grafik çalışmalarınız ve numune talepleriniz için bizi arayabilirsiniz. Seçeceğiniz tüm promosyon ürünleri ile ilgili bilgi müşteri temsilciniz tarafından size sunulacaktır. Promosyon alanındaki tüm çalışmalarınız ve ürün grupları hakkında geniş bilgi almak için bizi arayınız.

Ürünlerimiz hakkında ücretsiz bilgi ister misiniz?